6. Niels Otto Möller

4 stolar modell 84, massiv ek, sits med snörflätning, formgiven 1976, JL Möller made in Denmark, brännstämplade (snörningen med skador, en stol med lagning)

Varunr 98793

Auktionen startar om
4 dagar 5 tim
24 Januari 2021 17:00
Auto

Utrop 3 000 SEK

300 SEKMåndag 14:31
250 SEK2021-01-16 00:17
200 SEK2021-01-14 23:19
150 SEK2021-01-12 13:18
100 SEK2021-01-09 01:33
100 SEK Startpris

Månadsauktion 24 januari,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS PRELIMINÄRA VISNINGSTIDER:
Fredag 22/1 13-18
Lördag 23/1 11-14

________________

Auktionen är en realtidsauktion, vilket innebär att den startar kl 17 söndag 24/1.
Då kan man välja att vara med live och följa auktionen!
________________

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Andra populära objekt