42. Espressokoppar med fat 16 stycken

1800-talets andra hälft, mellaneuropa, dekor i turkos med delvis förgyllning, höjd 6, diameter 6,5/12 (2 fat med kantnagg)

Varunr 98579

24 Januari 2021 17:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 550 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 500 SEK

550 SEK2021-01-24 17:16
500 SEK2021-01-24 17:16
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Månadsauktion 24 januari,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

________________

Auktionen är en realtidsauktion, vilket innebär att den startar kl 17 söndag 24/1.
Då kan man välja att vara med live och följa auktionen!
________________

Slagavgift 50 SEK Ink.moms