30. Bergmanskandelaber

tidigt 1900-tal Nora, för 7 ljus, bemålad, höjd 38,5, bredd 33 (slitage)

Varunr 98606

24 Januari 2021 17:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 600 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 500 SEK

600 SEK2021-01-24 16:58
550 SEK2021-01-24 17:10
250 SEK2021-01-24 16:20
200 SEK2021-01-24 09:33
100 SEK Startpris

Schenker 150 SEK Ink.moms

Månadsauktion 24 januari,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

________________

Auktionen är en realtidsauktion, vilket innebär att den startar kl 17 söndag 24/1.
Då kan man välja att vara med live och följa auktionen!
________________

Slagavgift 50 SEK Ink.moms