5. Harald Wiberg 1908-1986

färglitografier 2 stycken, tomte med räv respektive tomte med hund i vinternatt, signerade med blyerts varav en daterad 1982, bildmått 19,25,5, 26x18,5

Varunr 98218

6 December 2020 17:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 5 100 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

5 100 SEK2020-12-06 17:00
5 000 SEK2020-12-06 16:59
2 700 SEK2020-11-30 15:08
1 400 SEK2020-11-29 22:56
1 200 SEK2020-11-29 00:22
400 SEK2020-11-27 13:29
350 SEK2020-11-24 19:20
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Klicka på länken ovan för att delta i kvällens auktion!

________________

Auktionen är en realtidsauktion, vilket innebär att den startar kl 17 söndag 6/12.
Då kan man välja att vara med live och lägga bud!
________________

Slagavgift 50 SEK Ink.moms