17. Bo Notini Glössner & Co

takarmatur 1940-tal, dubbelskål, den yttre med stiliserad blästrad och graverad dekor av blommor och växter, innerskål bärnstensfärgat glas, montage av mässing, signerad, höjd 55, diameter 58 (underskål med smärre kantnagg)

Varunr 98366

6 December 2020 17:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 2 800 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 3 000 SEK

2 800 SEK2020-12-06 17:05
2 700 SEK2020-12-06 17:05
1 000 SEK2020-12-06 09:33
850 SEK2020-12-04 23:23
800 SEK2020-12-04 19:01
750 SEK2020-12-02 22:55
600 SEK2020-12-02 16:39
400 SEK2020-12-02 01:04
100 SEK Startpris

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Klicka på länken ovan för att delta i kvällens auktion!

________________

Auktionen är en realtidsauktion, vilket innebär att den startar kl 17 söndag 6/12.
Då kan man välja att vara med live och lägga bud!
________________

Slagavgift 50 SEK Ink.moms