44. Serveringsskål empirtyp 1800-tal

möjligen Ryssland, brännförgylld brons, porslin med oregelbunden gulddekor mot koboltblått, höjd 15, diameter 20 (retuscherad kantnagg, botten med hårspricka)

Varunr 92767

23 Februari 2020 17:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 550 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 600 SEK

550 SEK2020-02-23 17:14
500 SEK2020-02-23 17:14
450 SEK2020-02-17 18:12
400 SEK2020-02-16 21:41
300 SEK2020-02-16 17:11
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Månadsauktion 23 februari,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms