42. Leksaker 1950/60-tal

bemålat trä, buss Brio, racerbil märkt Torpedo, proveniens: Köpman Gustav Rahm, Gränna,längd 56/38 (2)

Varunr 92082

19 Januari 2020 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 5 200 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 500 SEK

5 200 SEK2020-01-19 16:59
5 100 SEK2020-01-19 17:13
3 100 SEK2020-01-19 16:59
2 400 SEK2020-01-14 21:21
1 500 SEK2020-01-19 15:23
800 SEK2019-12-31 19:47
750 SEK2019-12-21 18:02
500 SEK2019-12-22 16:52
350 SEK2019-12-22 10:36
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Månadsauktion 19 januari,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms