36. Carl Ryd

akvarell, "Kråkslottet" Brattskär, signerad, 23x33, rammått 37x46, proveniens: konsthandlaren Gunnar Edén, Gränna

Varunr 87388

31 Mars 2019 17:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 500 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 500 SEK

500 SEK2019-03-30 13:10
500 SEK2019-03-31 16:43
450 SEK2019-03-31 16:41
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Månadsauktion 31 mars ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms