11. Jordglob 1920/30-tal

Dr Neusés Globus Stockholm, svarvad träfot, höjd 60 (smärre bristningar/slitage)

Varunr 87128

31 Mars 2019 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 450 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 500 SEK

450 SEK2019-03-31 16:54
400 SEK2019-03-23 12:23
300 SEK2019-03-22 22:25
200 SEK2019-03-22 20:22
100 SEK2019-03-20 13:29
100 SEK Startpris

Månadsauktion 31 mars ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms