41. Salongsmöbel 8 delar c.1900

soffa, 1 par karmstolar, 3 stolar samt 1 par taburetter, bemålad med förgyllda detaljer, genombruten cirkeldekor, stoppad sits och rygg, proveniens: herrgården Sörgården Bredaryd, soffans längd 197 (klädsel med smärre fläckar)

Varunr 81385

8 April 2018 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 2 100 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 2 500 SEK

2 100 SEK2018-04-08 17:18
2 000 SEK2018-04-08 16:54
1 500 SEK2018-03-30 10:48
1 400 SEK2018-04-08 16:53
250 SEK2018-04-06 12:44
100 SEK Startpris

Månadsauktion 8 april,

Visning

Fredag 6/4 15-18 Lördag 7/4 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms