4. Greta Magnusson Grossman golvlampa

Grashopper "G-33", Bergboms 1950-tal, lackerad i vinrött och benvitt, märkt i skärmen, höjd 123 (skärm med mindre buckla, smärre slitage)

Varunr 78938

3 December 2017 17:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 25 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 30 000 SEK

25 000 SEK2017-12-03 17:00
24 500 SEK2017-12-19 14:09
20 500 SEK2017-12-03 15:45
15 000 SEK2017-11-27 10:07
13 500 SEK2017-11-30 19:30
11 500 SEK2017-11-29 17:29
8 400 SEK2017-11-28 22:50
6 000 SEK2017-11-26 19:02
5 800 SEK2017-11-25 20:29
3 000 SEK2017-11-20 18:15
1 000 SEK2017-11-19 09:24
250 SEK2017-11-17 14:51
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 2017,

Visning

Fredag 1/12 15-18 Lördag 2/12 12-15 Söndag 3/12 12-15

Slagavgift 50 SEK Ink.moms