43. Skulptur Monica Backström

Kosta Boda, signerad och numrerad samt etikettmärkt, längd 32

Varunr 63969

17 Maj 2015 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 450 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 600 SEK

450 SEK2015-05-16 11:19
400 SEK2015-05-14 15:54
150 SEK2015-05-09 13:14
100 SEK2015-05-09 01:31
100 SEK Startpris

Vårens kvalitetsauktion, Söndag 17 maj kl 17:00, Internet online realtid

Visning

KLICKA PÅ LÄNKEN "DELTAGA I DAGENS AUKTION" FÖR ATT DELTAGA I DAGENS AUKTION !

Klicka på länken ovan för att deltaga i dagens auktion !
Auktionen startar kl 17 online (ingen auktion i salen)

Slagavgift 50 SEK Ink.moms