46. Esaias Thorén

färglitografi 310ex, signerad -67, rammått 52x67, Stellan Mörner färglitografi 310ex, signerad, rammått 52x67 (2)

Varunr 62663

22 Februari 2015 17:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 1 300 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 300 SEK2015-02-21 23:33
1 200 SEK2015-02-21 20:08
600 SEK2015-02-17 17:27
550 SEK2015-02-17 23:16
450 SEK2015-02-16 22:47
400 SEK2015-02-14 08:43
300 SEK2015-02-15 17:55
100 SEK Startpris

Månadsauktion 22 februari, söndag 22 februari kl 17:00, Internet online realtid,

Visning

fredag 20/2 15-19 lördag 21/2 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms